Hakkımızda

Biyolojik Maddeler

Bioport'a Hoş Geldiniz

1997 yılında kurulmuş olan firmamız Bioport A.Ş Türkiye’nin ilk dental implant ithalatçılarından biridir. Yılların getirmiş olduğu deneyimi gerek ürün eğitimleri, gerekse son teknoloji diş hekimliği ürünlerini siz diş hekimliği profesyonellerine sunması ile tanınmaktadır.


Misyonumuz diş hekimlerine dünyanın öncü firmalarından en iyi kalitede ürünleri sunarak onların gerekli eğitimlerle başarılı olmasına destek vermektir. Vizyonumuz kendini kanıtlamış seçkin firmaları temsil ederken ileri görüşlü bir bakış açısıyla gelişmeleri takip etmektir.
Bioport A.Ş Geistlich Biomaterials (Bio-Oss, Bio-Gide) , İsviçreli Thommen Medical Implants (SPI) ve Southern Implants tek yetkili distribütörüdür

Bioport A.Ş Geistlich Biomaterials (Bio-Oss, Bio-Gide) , İsviçreli Thommen Medical Implants (SPI) ve Southern Implants’ın tek yetkili distribütörüdür.

Misyonumuz

Misyonumuz diş hekimlerine dünyanın öncü firmalarından en iyi kalitede ürünleri sunarak onların gerekli eğitimlerle başarılı olmasına destek vermektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz kendini kanıtlamış seçkin firmaları temsil ederken ileri görüşlü bir bakış açısıyla gelişmeleri takip etmektir..